O nás

 
Ing. Barbora Pribylincová 

S budúcimi maminkami som po boku Mirky Peťkovej, zakladateľky organizácie Hypnopôrod Slovakia začala pracovať v roku 2013 a za tento čas sa pre mňa práca so ženami stala srdcovou záležitosťou za čo jej zo srdca ďakujem.

V roku 2017 som si pod jej vedením ako jedna z prvých lektoriek spravila lektorský kurz hypnopôrodu a ako vyštudovaná hypnoterapeutka a lektorka kurzov som od tohto roku viedla primárne skupinové kurzy Hypnopôrod Slovakia. Boli časy keď som viedla aj 3 kurzy mesačne a v určitom období som pokrývala Bratislavu, Trnavu, Trenčín a Žilinu. 

Časom som si doplnila vzdelanie aj o ďalšie oblasti, ktoré v rámci tehotenstva a postpartum obdobia považujem za dôležité, a tak v súčasnosti vediem skupinové kurzy pod značkou Nežné Zrodenie ako unikátne zážitkové programy predpôrodnej prípravy, ktoré vychádzajú z metódy hypnopôrodu, sú však doplnené o poznatky z tehotenskej funkčnej jógy a aktívneho prístupu k pôrodu.

Vzhľadom na vek svojich detí vediem víkendové kurzy momentálne len v Bratislave a Lipt. Mikuláši, ak však disponujete priestormi a pracujete s tehotnými ženami, kľudne mi napíšte a rada prídem spraviť víkendový kurz či workshop aj k vám.

V mojej ponuke nájdete skupinové víkendové kurzy, online kurzy, workshopy či kurzy tehotenskej a popôrodnej jógy.

S klientkami, ktoré sa pripravujú na pôrod pracujem aj individuálne prostredníctvom konzultácií v Bratislave a online.

Moje vzdelanie a výcviky:

  • 2 ročný hypnoterapeutický výcvik u Andrey Bellayovej
  • lektorský kurz Hypnopôrod Slovakia s Mirkou Peťkovou
  • lektorský kurz Yin Yógy s Angelou Jervis Read
  • lektorský kurz Gravidjógy a Jógy s deťmi v Yogo
  • lektorský kurz Tehujógy s Miškou Vajovou (tehotenská funkčná jóga a popôrodná regeneračná jóga)
  • medzinárodný tréning pre duly s Debrou Pascali Bonaro
  • masáže bábätiek v centre Zamas
  • Rebozo ako nástroj jemnej starostlivosti o tehotnú ženu s Aničkou Kohútovou
  • The power of Gentle Touch s Yiskou Obadiou

Za svojich učiteľov považujem aj Taru Lee, Michela Odenta či Mirandu Gray s ktorými som absolvovala osobné či online workshopy a mnohých ďalších.

Som veľmi rada, že prostredníctvom svojej práce môžem ukazovať ženám, že  tehotenstvo a pôrod môžu byť pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou pre každú z nás.

Na kurzoch a prípravách sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa fyziológie pôrodu, naučíte sa techniky, ktoré vám pomôžu uvoľniť sa tak, aby ste sa naučili so svojim telom pracovať a nie proti nemu bojovať a dozviete sa informácie na základe ktorých budete vedieť robiť rozhodnutia počas tehotenstva aj pôrodu.

Som vďačná za to, že ma s dôverou vyhľadávate a dovoľujete mi sprevádzať vás v tomto významnom období vášho života. Veľmi si to vážim :).

A teším sa, že sa na spoločných hodinách budeme spolu uvoľňovať, spomaľovať a ladiť na seba a bábätko.