Tehujóga

Stránku upravujeme a termíny budú zverejnené čoskoro.

Tehotenská funkčná jóga (Tehujóga) a jej komplexný vplyv na organizmus je mimoriadne vhodným cvičením pre tehotné ženy.

Viete si predstaviť tehotenstvo bez bolesti, opuchnutých nôh či zvracania? Môžete sa cítiť v meniacom sa tele príjemne, spoznajte svoj dych a naučiť sa ho využívať v tehotenstve a aj počas pôrodu.

Ženská panva je zložitý systém kostí, väzov, nepravých kĺbnych spojení, fascií a svalov. Každá z týchto súčastí už prvým dňom tehotenstva začína meniť svoj tvar a pripravovať sa na pôrod. A to je veľmi dobrý dôvod, prečo v tehotenstve cvičiť!

Ideálne systém dokonale vytvorený pre potreby tehotných žien, ktorý rieši:

  • bežné bolesti
  • opuchy a stuhnutia
  • ale aj tráviace problémy
  • a dokonale pripravuje každú štruktútu na deň “D”, na pôrod

TEHUJOGA je presne takáto. Systém vypracovaný dlhoročnou a skúsenou lektorkou jogy, pôrodnou sprievodkyňou a popôrodnou dulou Miškou Vajovou v spolupráci s fyzioterapeutmi a gynekológmi.

Prináša ženám uvoľnenie, kondíciu aj rovnováhu.

Kurz je vyskladaný tak, aby sa na ňom podporila harmónia tela a mysle. Prevedie vás základnými pozíciami a cvikmi vhodnými pre tehotné ženy. ppoznáte dychové cvičenia a hypnopôrodné relaxačné techniky, ktoré sú mimoriadne užitočné pre uľahčenie pôrodu.

Lekcie sú vhodné od 12. týždňa tehotenstva. Vítané sú aj ženy, ktoré pred tehotenstvom nikdy necvičili a dobre im padne trocha pohybu a oddychu zároveň.

Kurz vediem ja Barbora Pribylincová, viac o mne si môžete prečítať tu