Hľadáte dulu?

Duly, ktoré ovládajú techniky hypnopôrodu sú ideálnou voľbou pre naše hypnomaminky a radi vás budú sprevádzať týmto najkrajším obdobím vášho života.

Všetky naše hypno-duly sú certifikované duly s dlhoročnou praxou a zároveň lektorky kurzov Hypnopôrod Slovakia™. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať TU.

 

Gabriela Janovičová – Trnava

Som mama troch dnes už dospelých detí a už aj šťastná babina. Už od roku 2009 sa venujem úžasnej individuálnej práci s tehotnými, rodiacimi a dojčiacimi ženami ako dula, laktačná poradkyňa a poradkyňa pri nosení detí, od roku 2011 aj ako občianska aktivistka a spoluzakladateľka Občianskeho združenia Ženské kruhy. Na svojej ceste citlivo vnímam, akú významnú a dôležitú úlohu hrá pôrod v živote ženy i jej dieťaťa.  Intenzívne pocity,  ktoré pri ňom žena cíti, ju ovplyvňujú na dlhé roky v rôznych úrovniach života, ako manželku, matku, milenku či priateľku. Rovnako dôležitý je spôsob príchodu na tento svet aj pre každé dieťa, ktoré je už u mamy v brušku vnímavou a vedomou bytosťou a ktoré je počas prirodzeného  pôrodu jeho aktívnym účastníkom.

Hypnopôrod je pre mňa výnimočným projektom, prostredníctvom ktorého sa ženy dokážu zbaviť strachu,  uvoľniť sa a sústrediť do takej miery, že pôrod môžu vnímať ako jednoduchý, jemný, pokojný a  bezbolestný proces.  Teším sa, že môžem svoje znalosti ponúkať ženám aj  v príjemnej a uvoľnenej atmosfére kurzov Hypnopôrodu.  Zmeňme pôrody a zmeníme svet.

 

Michaela Vajová, PhD. – Banská Bystrica a okolie

Som lektorkou aktívnej a vedomej prípravy na materstvo a rodičovstvo, hypnodula, popôrodná dula, lektorka tehotenskej jógy, akrobatickej jógy s deťmi a autorka projektu tehujoga.sk.

Som vedomá mamička 3 krásnych doma narodených detí, manželka a žena, o ktorú sa možno oprieť v čase tehotenstva a šestonedelia. Príprave mamičiek a párov na pôrodsa venujem 7 rokov. Vediem pravidelné hodiny Tehujogy, pripravujem semináre Predpôrodnej prípravy, Šestonedelie,  Partnerskú predpôrodnú prípravu, Prvú pomoc pre bábätká a Prípravu na pôrod metódou Hypnopôrodu. Sprevádzamženy pri pôrodoch a starám sa o ne ďalej v šestonedelí. Vzdelanie som získala v A-centre Praha, účasťou na mnohých seminároch a workshopoch u jogových majstrov a štúdiom v lektorskom kurze Hypnopôrod Slovakia™, kde som dostala možnosť aj prednášať.

 

Gabriela Tribulová – Košice

Som mamou troch úžasných bytostí, ktoré ma svojim príchodom na svet mnohému naučili a priviedli ma na cestu poznávania tém týkajúcich sa tehotenstva, pôrodu a materstva. Na tejto ceste ma sprevádzalo mnoho inšpiratívnych osôb a preto viem aké dôležité je mať sa o koho oprieť pri hľadaní seba, svojich túžob a skutočných potrieb v období, kedy sa žena rodí v matku. Toto poznanie vo mne vzbudilo túžbu byť taktiež oporou pre ženy v tomto nádhernom období života. V Košiciach vediem pravidelné kurzy gravidjogy, som certifikovaná lektorka a poradkyňa nosenia (Z břicha na břicho) a dojčenia detičiek (Přirozené kojení).