Viac o nás a našich kurzoch

Sme najdlhšie pôsobiaca organizácia Hypnopôrodu na Slovensku. Za 10 rokov nášho pôsobenia nám prejavilo dôveru už viac ako 5000 mamičiek a oteckov. Naše kurzy pravidelne absolvujú slovenski pôrodníci a pôrodníčky, lekári, pôrodné asistentky, duly aj známe slovenské osobnosti.

Naše doterašie výsledky na základe prieskumu, do ktorého sa anonymne zapojilo 150 našich hypnomaminiek:

  • 80 % našich hypnomaminiek nepoužije počas pôrodu žiadne lieky od bolesti
  • 86 % našich hypnomaminiek rodí vaginálne
  • 67 % našich hypnomaminiek má pôrod kratší ako 12 hodín

98% našich hypnomaminiek odporúča naše kurzy ďalej. 

Kurz Hypnopôrod Slovakia je na Slovensku jedinečný v tom, že využíva kombináciu techník ako autohypnóza, relaxácie, vizualizácie, NLP – neurolinguistické programovanie, CBT – kognitívno – behaviorálnu terapiu, ‚Mindfulness‘ (tzv. Všímavosť) a  techniky dýchania, ktoré vám pomôžu pripraviť myseľ a telo na pozitívny zážitok z pôrodu.

Zakladateľka organizácie Hypnopôrod Slovakia™, diplomovaná klinická hypnoterapeutka Miroslava Peťková ako prvá predstavila metódu Hypnopôrodu na Slovensku už v roku 2011. V roku 2014 založila dnes už celoslovenskú organizáciu Hypnopôrod Slovakia™. Vďaka tímu našich lektoriek je dnes metóda Hypnopôrodu dostupná takmer v každom meste Slovenska.

Naše kurzy sú špeciálne zostavené a prispôsobené potrebám slovenských mamičiek. Všetky materiály sú v slovenskom jazyku.   

Našim mamičkám sme k dispozícii počas celého tehotenstva, pôrodu aj po ňom. Po kurze sa pravidelne stretávame minimálne raz do mesiaca na 2h lekcie za účelom trénovania naučených techník a relaxácií a vzájomnej podpory. Tieto stretnutia majú naše hypnomaminky grátis.

Okrem pravidelných podporných stretnutí hypnomaminiek ponúkame našim maminkám doplnkové kurzy z oblastí dojčenia, štvrtého trimestra, kurzy masáží bábätiek a iné s uznávanými poradkyňami za zvýhodnené ceny.

Mamičky po absolvovaní kurzu získavajú prístup do našej uzavretej podpornej skupiny hypnomaminiek a tiež prístup na našu VIP stránku s množstvom bonusových materiálov, mp3 relaxácií, videí a pod.

Nedajte len na naše slová, prečítajte si skúsenosti našich hypnomaminiek TU 

Nenechajte si ujsť kurz predpôrodnej prípravy, ktorý môže zmeniť celý váš život. 

REZERVUJTE SI KURZ HYPNOPORODU ESTE DNES!

Tešíme sa na vás! ?