O nás

 
Ing. Barbora Pribylincová – certifikovaná hypnoterapeutka a lektorka kurzov

Bratislava, Liptovský Mikuláš a Online

S budúcimi maminkami som po boku Mirky Peťkovej začala pracovať v roku 2013 a za tento čas sa pre mňa práca so ženami stala srdcovou záležitosťou. Ako vyštudovaná hypnoterapeutka vediem primárne skupinové kurzy Hypnopôrod Slovakia a hodiny tehotenskej funkčnej jógy. S klientkami, ktoré sa pripravujú na pôrod pracujem aj individuálne prostredníctvom kurzov a konzultácií v Bratislave a online.

Moje vzdelanie:

  • 2 ročný hypnoterapeutický výcvik
  • lektorský kurz Hypnopôrod Slovakia s Mirkou Peťkovou
  • lektorský kurz Yin Yógy s Angelou Jervis Read
  • lektorský kurz Gravidjógy a Jógy s deťmi v Yogo
  • lektorský kurz Tehujógy s Miškou Vajovou (tehotenská funkčná jóga)
  • medzinárodný tréning pre duly s Debrou Pascali Bonaro
  • masáže bábätiek v centre Zamas
  • Rebozo ako nástroj jemnej starostlivosti o tehotnú ženu s Aničkou Kohútovou

Medzi mojich učiteľov patria aj Tara Lee, Michel Odent, Miranda Gray či Yiska Obadia s ktorými som absolvovala osobné či online workshopy a mnohí ďalší.

Hypnopôrod vnímam ako výbornú komplexnú metódu prípravy na pôrod, ktorej cieľom je ukázať ženám, že  tehotenstvo a pôrod môžu byť pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou pre každú z nás.

Na kurzoch a prípravách sa dozviete všetky dôležité informácie týkajúce sa fyziológie pôrodu, naučíte sa techniky, ktoré Vám pomôžu uvoľniť sa tak, aby ste sa naučili so svojim telom pracovať a nie proti nemu bojovať a dozviete sa informácie na základe ktorých budete vedieť robiť rozhodnutia počas tehotenstva aj pôrodu.

Som vďačná za to, že ma s dôverou vyhľadávate a dovoľujete mi sprevádzať Vás v tomto významnom období Vášho života. Veľmi si to vážim :).

A teším sa, že sa na spoločných hodinách budeme spolu uvoľňovať, spomaľovať a ladiť na seba a bábätko.

Zakladateľka Hypnopôrod Slovakia™:  Miroslava Peťková, Dipl.C.Hyp.

‚Mojou vášňou je motivovať ženy k znovuobjavovaniu ich vnútornej ženskej sily a prirodzených inštinktov, pomáhať im zbavovať sa emocionálnych blokov a znovu nájsť dôveru vo vlastné telo a svoju vlastnú ženskosť.‘

Mirka vyštudovala klinickú hypnoterapiu vo Veľkej Británii. Psychológii  sa venuje od roku 1998 (University of London). V roku 2009 získala diplom z klinickej hypnoterapie, CBT (Kognitívno-behaviorálnej terapie), EFT (Terapie emocionálnej slobody), Master NLP (Neurolingvistického programovania) a koučovania. Medzi jej špecializácie patria Pain management using hypnosis (Zvládanie bolesti pomocou hypnózy), Advanced Regression Therapy (Regresná terapia) a Hypnotherapy for fertility and childbirth. Ako prvá predstavila Hypnopôrod – Monganovej metódu na Slovensku už v roku 2011 po absolvovaní lektorského školenia v inštitúte vo Veľkej Británii. V roku 2014 založila dnes už celoslovenskú organizáciu Hypnopôrod Slovakia.

Mirka sa špecializuje najmä na individuálne terapie, pomáha ženám liečiť traumy, fóbie a problémy s plodnosťou. Je šťastnou mamou dvojičiek, ktoré prišli na svet prirodzene s využitím relaxačných a ‚mindfulness‘ techník, ktoré sú súčasťou kurzov Hypnopôrod Slovakia.