O nás

Zakladateľka Hypnopôrod Slovakia™:  Miroslava Peťková, Dipl.C.Hyp.

‚Mojou vášňou je motivovať ženy k znovuobjavovaniu ich vnútornej ženskej sily a prirodzených inštinktov, pomáhať im zbavovať sa emocionálnych blokov a znovu nájsť dôveru vo vlastné telo a svoju vlastnú ženskosť.‘

Mirka vyštudovala klinickú hypnoterapiu vo Veľkej Británii. Psychológii  sa venuje od roku 1998 (University of London). V roku 2009 získala diplom z klinickej hypnoterapie, CBT (Kognitívno-behaviorálnej terapie), EFT (Terapie emocionálnej slobody), Master NLP (Neurolingvistického programovania) a koučovania. Medzi jej špecializácie patria Pain management using hypnosis (Zvládanie bolesti pomocou hypnózy), Advanced Regression Therapy (Regresná terapia) a Hypnotherapy for fertility and childbirth. Ako prvá predstavila Hypnopôrod – Monganovej metódu na Slovensku už v roku 2011 po absolvovaní lektorského školenia v inštitúte vo Veľkej Británii. V roku 2014 založila dnes už celoslovenskú organizáciu Hypnopôrod Slovakia.

Mirka sa špecializuje najmä na individuálne terapie, pomáha ženám liečiť traumy, fóbie a problémy s plodnosťou. Je šťastnou mamou dvojičiek, ktoré prišli na svet prirodzene s využitím relaxačných a ‚mindfulness‘ techník, ktoré sú súčasťou kurzov Hypnopôrod Slovakia.

 
Ing. Barbora Pribylincová – certifikovaná hypnoterapeutka a lektorka kurzov

Bratislava, Liptovský Mikuláš a Online

S budúcimi maminkami pracujem v Hypnopôrod Slovakia už od roku 2013 a za tento čas sa pre mňa práca so ženami stala srdcovou záležitosťou. Ako vyštudovaná hypnoterapeutka s vlastnou praxou vediem skupinové kurzy Hypnopôrod Slovakia a doplnkové kurzy a stretnutia.

Hypnopôrod vnímam ako výbornú komplexnú metódu prípravy na pôrod, ktorej cieľom je ukázať ženám, že  tehotenstvo a pôrod môžu byť pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou pre každú z nás.

Som tiež lektorkou Gravidjógy a Jógy s deťmi, Yin Yogy, masáží bábätiek a rada sa o vás postarám aj prostredníctvom Reboza. 

Teším sa, že sa na spoločných hodinách budeme spolu uvoľňovať, spomaľovať a ladiť na seba a bábätko.

Som tiež maminou dvoch úžasných detí a na ich príchod na svet spomínam veľmi rada a s láskou.